..sağlığa dair aradığınız herşey,

doktoruz.biz "güvenilir, sağlık potalı"..

Kullanıcı ve Uzman Doktor Kayıtları Ücretsizdir!..

Doktoruz.Biz, üye doktorlarımıza gelişen internet dünyasının kapılarını ardına kadar açmaktadır. Üye Doktorlar geniş kullanıcı kitlesi sayeseinde kendilerini internet dünyasına hızla tanıtabilme imkanı bulabilmektedirler.

Uzman & Doktor Kaydı Kullanıcı Kaydı

Gebelik Süreci

Kayıtlarımızda 178 İçerik Bulunmaktadır.

Gebelik Süreci, Toplam 7 İçerik Bulunmaktadır.

Hamilelikte doğru bildiğimiz 7 yanlış!

Bebek mi bekliyorsunuz? Hayatınızın en özel, kendinizi en ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir dönemindesiniz demektir. Bu haber sizin kadar bütün aileyi de heyecana boğar. Ancak kadınları hamilelikte bir o kadar da korku ve endişe kaplar.

Hamilelikte uzak durulması gereken besinler!

Sağlıklı ve kolay bir hamilelik dönemi geçirmek için anne adaylarının beslenmlerine her zamankinden daha fazla dikkat etmeleri gerekiyor.

Anneye 24. ve 27. haftada şeker testi şart!

Günümüzde diyabet hastalığı toplumda kalp ve damar hastalıkları gibi sık görülen hastalıklar listesinde ön sıralarda yer alıyor. Tip 1 diyabet insülinle tedavi edilirken, tip 2 diyabetin tedavisinde ilaç, diyet ve spor öneriliyor.

Hamileler için 20 güzellik önerisi!

Hamile bayanlar için vücut ve güzellik ipuçları çok önemlidir. Sağlıklı bir hamilelik geçirip hem de güzel görünmeyi kim istemez ki?

Hamilelik stresiyle baş edebilirsiniz!

Reem Nöroloji Merkezi kurucusu Nörolog Mehmet Yavuz, kadınlarda doğum öncesi oluşan prenatal stresin etkilerini anlatıyor...

Hamilelik dönemi güzellik önerileri!

Söz konusu güzellik oldu mu kadınlar için akan sular duruyor. Hangi koşul ve şartlarda olursa olsun güzel ve bakımlı görünmek kadınlar için vazgeçilmez.

Hamileyken yapabileceğiniz 8 egzersiz!

Bu egzersizler hem kendiniz hem de bebeğiniz için çok faydalıdır...

Epilepsi olanların toplantılara katılımları neden az?
Uyarı:

Doktoruz.Biz web sitesinde yer alan her türlü medikal bilgi, yorum, duyuru ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili sayfa düzenlemeleri, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Doktoruz.Biz de yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Doktoruz.Biz sorumlu olmayacaktır.